Vážení rodičia a milí žiaci !
MŠVVaŠ SR vydalo dokument „Školský semafor v školskom roku 2021/2022“, ktorého cieľom je stanoviť prevádzkové podmienky základných škôl po dobu trvania pandémie ochorenia COVID-19 a potreby dodržiavania protiepidemiologických opatrení a odporúčaní.
Aj Základná škola, M. R. Štefánika v Čadci sa bude riadiť týmto dokumentom.

POKYNY PRE ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022

ŠKOLSKÝ SEMAFOR – POVINNOSTI RODIČA

ŠKOLSKÝ SEMAFOR

PÍSOMNÉ VYHLÁSENIE O BEZPRÍZNAKOVOSTI

Klikni Tu

Podmienky organizácie režimu stravovania v školskom zariadení a podmienky úhrady nákladov na stravov
Klikni TU

Zápisný lístok stravníka pre bežné stravovanie na školský rok 2021/22

Oznamujeme vám, že zápisný lístok  na stravovanie v ŠJ - M.R.Štefánika v Čadci na školský rok 2021/2022, je potrebné čitateľne vyplniť, podpísať a vrátiť najneskôr do 25.06.2021.
(Je nutné vyplniť všetky údaje, vrátane tel.čísla, e-mailu a IBAN-u!!)
Zápisný lístok je možné stiahnuť, alebo osobne vyzdvihnúť v školskej jedálni, alebo prostredníctvom dieťaťa u triedneho učiteľa.
Možnosti odovzdania zápisného lístka sú nasledovné:
•    v školskej jedálni
•    prostredníctvom dieťaťa triednemu učiteľovi.

Na stiahnutie klikni TU

Hodnotiaca správa za školský rok 2019/2020

Správu o výchovno- vzdelávacej činnosti, jej výsledkoch s podmienkach školy za školský rok 2019/2020 si môžete pozrieť TU.

Základná škola, M. R. Štefánika, Čadca
Sample ImageZákladná škola, M. R. Štefánika, Čadca  je školou, ktorej brány opustilo už niekoľko tisíc žiakov, ktorí ukončili stredné a mnohí aj vysoké školy.

Je to zásluhou pedagogických zamestnancov, ktorí  žiakov pripravili nielen pre život, ale aj do mnohých predmetových súťaží a olympiád, kde žiaci dosahovali veľmi dobré výsledky, čím reprezentovali školu.

Žiaci boli zapojení do činnosti rôznych záujmových krúžkov zameraných na rozvoj ich záujmov a schopností, zúčastňovali sa mnohých výchovno-vzdelávacích podujatí poriadaných školou.