Vážení rodičia a milí žiaci !

Riaditeľstvo Základnej školy, M. R. Štefánika 2007 v Čadci vám oznamuje, že na základe usmernenia ministra školstva zo dňa 04.01.2021 bude od 11.01.2021 prebiehať vo všetkých ročníkoch 1 - 9 dištančné vzdelávanie. Pokyny dajú žiakom ich triedni učitelia cez EDUPAGE.

Zároveň upozorňujeme, že k Návratu žiakov do škôl sú informácie zverejňované na stránke MŠVVaŠ SR - www.minedu.sk.

Rok 2020 bol pre všetkých veľmi náročný. Preto si prajme, aby bol nový rok 2021 lepší, a aby sme mali veľa zdravia, šťastia a síl zvládať všetko, čo nám prinesie.

Úhrada stravy
Žiaci ZŠ  (I. a II. stupeň) –  úhrada stravného jednorazovo za mesiace január až jún 2021, najneskôr  do   10. januára 2021.
(Platba nesmie byť zrealizovaná v   D E C E M B R I   2020   !!! , ale až v januári 2021 !!)
Sumy na úhradu:
Žiaci ZŠ I. stupeň:   25,14 €  (24,- € réžia + 1,14 € potraviny)
Žiaci ZŠ II. Stupeň:  35,40 €  (24,- € réžia + 11,40 € potraviny)

Hodnotiaca správa za školský rok 2019/2020

Správu o výchovno- vzdelávacej činnosti, jej výsledkoch s podmienkach školy za školský rok 2019/2020 si môžete pozrieť TU.

Z dôvodu ukončenia poskytovania služieb elektronickej pošty Telekomom Vám oznamujeme, že sa od   01.12.2020 mení e-mailový kontakt školy z pôvodného  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. na nový Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 6 z 9