Čerstvé hlavičky
Vyhrali sme!
Ovocie a zelenina z Kauflandu si našli vďaka všetkým hlasujúcim rodičom, žiakom a priateľom školy cestu k nám. Vyhrali sme projekt Čerstvé hlavičky. Každý utorok počas celého školského roka 2019/2020 dostanú naši žiaci balíčky ovocia a zeleniny.
Ďakujeme za Vaše deti a našich žiakov.
Veríme, že ostanete našimi podporovateľmi a pomôžete nám ovocie a zeleninu dopraviť každý týždeň do školy.

Školské ihrisko
Všetkých nás určite potešilo, že sa aj vďaka financiám z projektu COOP Jednoty ,,Program podpory lokálnych komunít" podarilo zrekonštruovať školské ihrisko.
Veľká vďaka parí vedeniu Mesta Čadca za finančný príspevok a realizáciu prác počas rekonštrukcie. MPS za poskytnutie mechanizmov, niektorým členom OZ ZRPŠ a rady školy za spoluorganizovanie a vykonanie prác na školskom ihrisku. Chceme poďakovať všetkým, ktorí podporili a hlasovali za projekt COOP Jednoty ,,Program podpory lokálnych komunít", z ktorého sme získali finančný príspevok v hodnote 6 000€. Tento príspevok bol použitý na nákup materiálu a športového vybavenia ihriska - stolnotenisové stoly, siete, brány, športové potreby na basketbal, hádzanú, stolný tenis, bedminton ...
Veľká vďaka patrí aj rodičom, kolegyniam, bývalému kolegovi, priateľom školy a žiakom, ktorí sa fyzicky podieľali na rekonštrukčných prácach.
ĎAKUJEME!

Pravidlá správania sa na školskom ihrisku
1. Školské ihrisko je súčasťou školského areálu, nie verejného.
2. V prípade, že bude využívané mimo výchovno - vzdelávacieho procesu, tak len na vlastnú zodpovednosť.
3. Zákaz vstupu na ihrisko s bicyklami a so psami.
4. Zákaz vešania sa na brány z dôvodu bezpečnosti.
5. Vstup len v športovej obuvi za účelom športového vyžitia.
6. Školské ihrisko udržiavať v poriadku a čistote.
Akékoľvek poškodenie nahláste na tel. č. školy 4334173 alebo 0908082173 v pracovných dňoch v čase od 10.00 do 13.00 hod.
Dúfajme, že ihrisko bude slúžiť len na športové účely, nebude poškodzované a ničené, aby snaha všetkých, ktorí sa podieľali na rekonštrukcii, nevyšla nazmar.

Oznam k zápisným lístkom na stravovanie v školskom roku 2019/2020

Uznesením Mestského zastupiteľstva  č. 4/2019 zo dňa 8. februára 2019 bolo schválené zriadenie Školskej jedálne pri ZŠ, M. R. Štefánika 2007, Čadca s účinnosťou         od 1. septembra 2019.
V nadväznosti na uvedenú zmenu zriaďovateľ pristúpil k prehodnoteniu zaradenia doterajších výdajných školských jedálni pri ZŠ z hľadiska využitia kapacity príslušnej ŠJ a počtu stravovaných detí a žiakov od septembra 2019.

Základná škola, M. R. Štefánika 2007, Čadca:
-    Školská jedáleň pri ZŠ, M. R. Štefánika 2007, Čadca
-    Výdajná školská jedáleň pri ZŠ s MŠ Horelica 429, Čadca.

Nakoľko prihlášky na školské stravovanie – Zápisné lístky zabezpečuje základná škola, boli dnes 21.06.2019 distribuované zápisné lístky, ktoré budú vypísané a vrátené do školy a tiež Podmienky organizácie režimu stravovania v školskom zariadení a podmienky úhrady nákladov na stravovanie, ktoré ostávajú zákonným zástupcom detí / žiakov – viď prílohy.
Žiadame všetkých zákonných zástupcov detí / žiakov, ktorí sa budú stravovať v ŠJ, resp.  vo VŠJ, aby dodržali termín vrátenia zápisných lístkov, pretože od počtu stravníkov závisí počet pracovných miest a materiálno-technické zabezpečenie.

Bližšie informácie týkajúce sa školskej jedálne budú zverejnené v priebehu augusta 2019  na webovej stránke školy www.zsstefanika.sk (aktuality, školská jedáleň).

Zápisný lístok a Podmienky organizácie a úhrady ZŠ, M. R. Štefánika  KLIKNI TU

Zápisný lístok, Podmienky organizácie a úhrady ZŠ Horelica a Podmienky organizácie a úhrady MŠ Horelica  KLIKNI TU

Link na Facebook
KLIKNI TU