Výchovný koncert
V piatok 21.02.2020 sa žiaci zúčastnia v Dome kultúry multimediálneho výchovného koncertu. I.stupeň ZŠ - HRAVO - ZDRAVO, II. stupeň ZŠ - TRENDSFTTER. Vstupné 2,50 €.

2 % zo zaplatenej dane

Vážení rodičia,

podľa § 50 zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov môžete poukázať 2 % zaplatenej dane škole cez Nadáciu Spoločne pre región ( táto čiastka u fyzických osôb je najmenej 3 € ).
Prosíme Vás o aktívnu spoluprácu v tejto možnosti ako pomôcť škole, ktorú navštevuje Vaše dieťa. Čiastka, ktorá bude pripísaná na účet Nadácie Spoločne pre región, a následne prevedená na účet školy, bude využitá na podporu a rozvoj telesnej kultúry a podporu vzdelávania v súlade so zákonom.
Vyzývame Vás, poukážte aj Vy 2 % zaplatenej dane z príjmu svojim deťom !
V prípade poukázania 2 % zaplatenej dane Vám všetky potrebné tlačivá zabezpečíme, resp. ich je možné stiahnuť z webového sídla školy: www.zsstefanika.sk – aktuality.
 Je potrebné odovzdať na škole, ktorú navštevuje Vaše dieťa, kópiu vyhlásenia alebo kópiu daňového priznania.

BEZ TOHTO NEBUDE MOŽNÉ PLATBU IDENTIFIKOVAŤ !

Zároveň ďakujeme Vám všetkým, ktorí ste poukázali podiel zo zaplatenej dane v minulom kalendárnom roku. Bol využitý na nákup učebných pomôcok na podporu a rozvoj telesnej kultúry na podporu vzdelávania.

Údaje o prijímateľovi

IČO:   37900706
Právna forma:   nadácia
Obchodné meno (názov):   Nadácia Spoločne pre región