Milí rodičia a dobrí ľudia!

Chceme sa na Vás obrátiť s veľkou prosbou. Naša spolužiačka a veľmi dobrá kamarátka bojuje s veľmi ťažkou a zákernou chorobou. V tejto ťažkej situácii by sme veľmi chceli pomôcť Adelke a jej najbližšej rodine finančnou zbierkou. Budeme veľmi radi, ak prispejete a pomôžete prekonať toto náročné obdobie pre Adelku a jej rodinu.
Miesto zbierky bude označené plagátikom ,,ZBIERKA PRE ADELKU" a bude umiestnená na stolíku v hale školy od 16. decembra do 21. decembra 2022 v čase od 7.00 do 15.00. ĎAKUJEME!
Spolužiaci z 9.B.

Vážení rodičia,
od 26.09.2022 začína ranná prevádzka ŠKD v čase od 6:45 do 7:45. Ranná prevádzka je určená LEN pre PRIHLÁSENÉ DETI!
V popoludňajších hodinách si deti 2. – 4. ročníka môžete z ŠKD vyberať v polhodinových intervaloch vchodom do ZUŠ a to do  16:00 hod. (vrátane). V čase po 16. hodine do 17:00 hod.  budú všetky deti z ŠKD odchádzať hlavným vchodom.
Budova školy sa otvára o 7:30 hod pre všetky deti. O 14:00 hod sa budova školy uzamkne!
S pozdravom Mgr. Katarína Materanková, riaditeľka školy.

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti
Klikni TU