Pokyny v ŠJ počas mimoriadnej situácie a pandémie ochorenia COVID-19
KLIKNI TU >>>

Informácie pre rodičov a žiakov školy v súvislosti s jej otvorením od 1. júna 2020

Vážení rodičia a milí žiaci!
Oznamujeme Vám, že na základe rozhodnutia zriaďovateľa školy Mesta Čadca o otvorení školy, sa otvára Základná škola, M. R. Štefánika  v Čadci od 1. júna 2020 pre žiakov 1. – 5. ročníka. V dopoludňajších hodinách  budú mať žiaci výchovno – vzdelávaciu činnosť, následne budú mať možnosť sa stravovať v ŠJ a popoludnie stráviť v školskom klube detí.

Pokyny k nástupu do školy  KLIKNI TU >>>

Vyhlásenie rodiča               KLIKNI TU >>>

Rozdelenie žiakov do skupín počas vyučovania od 1.6.2020
KLIKNI TU >>>

Informácie k otvoreniu školy pre žiakov 1. – 5. ročníka ZŠ od 01.06. 2020

Vážení zákonní zástupcovia, na základe rozhodnutia zriaďovateľa o otvorení ZŠ, vás informujeme o možnosti nástupu žiakov 1. – 5. ročníka ZŠ od 01.06. 2020:

1.   Prihláška je zverejnená na edupage.

2.   Prihlásenie žiaka je záväzné na celý mesiac jún 2020.

3.   Organizácia a podmienky výchovy a vzdelávania základných škôl do konca školského roku 2019/2020. KLIKNI TU >>>

4.   Vyhlásenie zákonného zástupcu – potrebné priniesť pri prvom nástupe do školy. KLIKNI TU >>>

Oznam pre rodičov budúcich prvákov
Vážení rodičia!
Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Veríme, že splníme Vaše očakávania.
Pri overovaní údajov ( termín ktorého Vám včas oznámime) Vám ponúkneme zoznam pomôcok, ktoré môžeme zakúpiť spoločne. Ich cena je 15,00 €.
Zoznam ostatných pomôcok, ktoré budú deti potrebovať : KLIKNI TU
Rodičia, ktorí uvažujú o odklade povinnej školskej dochádzky, budú kontaktovaní CPPPaP  a ČSPP v Čadci  v najbližších dňoch.
Vypísanú žiadosť o odklad KLIKNI TU pošlite doporučenou poštou na adresu školy, alebo doručte osobne dňa 19.05. 2020 v dopoludňajších hodinách priamo do školy.
Ďalšie doklady budú požadované podľa usmernenia ministerstva:KLIKNI TU

<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 15 z 17