Umelecké súťaže

Školský rok 2020/2021

14.12.2020 bolo vyhodnotenie výtvarnej súťaže Nakresli si betlehem, ktorej sa zúčastnili žiaci 1.stupňa. Výhercovia sú: Tamara Privarová 3.C, Agáta Privarová 3.C, Oliver Vegh 3.C, Sára Sojčáková 3.A, Barbora Takáčová 2.A, Nela Zbojová 2.A, Jakub Truchlik 2.A. Gratulujeme

Vedomostné súťaže

Školský rok 2020/2021

Dňa 27. 11. 2020 sa uskutočnilo v našej škole školské kolo Olympiády v anglickom jazyku formou online. V kategórii 1B skončila na prvom mieste žiačka Simonka Kukurdíková z 8.C. Simonka postupuje do okresného kola olympiády v ANJ. Na druhom mieste sa umiestnila Lara Ünaldi z 8. C a Maťko Materanka z 9. B triedy. Na treťom mieste sa skončila Mirka Hlaváčová z 9. B triedy. Blahoželáme.

Aj tento školský rok sa od 11.11 do 16.11.2020 zapojili žiaci 4.-8. ročníka do online súťaže iBobor. V kategórii Bobrík sa na 1. mieste umiestnili Christian Jaroš a Natália Zajíčková, ktorí dosiahli maximálny počet bodov. V kategórii Benjamín boli najúspešnejší Samuel Šutek a Viktória Kontriková. V kategórii Kadet získali diplom Samuel Špánik, Lucia Sirotová a Scarlett Kondeková. Z celkového počtu 74 zúčastnených žiakov získalo diplom 27 žiakov. Úspešným riešiteľom gratulujeme.

Dňa 9.12.2020 sa uskutočnilo školské kolo matematickej súťaže Pytagoriáda. Svoje sily si zmeralo 17 žiakov 3.ročníka a 13 žiakov 4.ročníka. Úspešnými riešiteľmi sú: Juraj Mauer 3.C, Gréta Štefáková 3.B, Agáta Privarová 3.C, Timotej Škorvánek 3.B, Diana Slovjaková 3.A, Timea Račková 4.B. Gratulujeme!

Športové súťaže