Umelecké súťaže

Vedomostné súťaže

Športové súťaže

Školský rok 2021/2022

V pondelok 13.09.2021 a v piatok 17.09.2021 sa žiaci 3.ročníka a 1.ročníka zúčastnili celoslovenského testovania pohybových zručností. Žiaci absolvovali 9 disciplín, s ktorými sa popasovali veľmi dobre. Cieľom testovania je odporučiť žiakom a ich rodičom druhy športov, na ktoré majú predpoklady, môžu byť v nich úspešní, resp. ich budú baviť vzhľadom na ich danosti. Po uzatvorení testovania dostanú v januári 2022 certifikáty. V rámci certifikátu dostane žiak a rodič aj informáciu, aké sú pohybové predpoklady žiaka a na akej úrovni sa žiak nachádza v jednotlivých motorických testoch vo vzťahu k ostatnej populácii vo svojej vekovej kategórii.

Naša škola dosiahla pekný úspech - bola ocenená ako olympijská škola roka 2019 a naša pani kolegyňa Zuzka Longauerová získala čestné uznanie za šírenie olympionizmu.