Umelecké súťaže

Vedomostné súťaže

Školský rok 2019/2020

Deviataci Rado Šramo, Etela Lalíková, Sebastián Tomko, Matej Pakanec a Dominik Baška sa 13.11. 2019 zúčastnili celodennej súťaže Innovation Camp v Bratislave, ktorú každoročne organizuje spoločnosť JA SLOVENSKO /autor projektu finančnej gramotnosti Viac ako peniaze/. Žiaci pracovali v zmiešaných tímoch na reálnej výzve ,,Banka budúcnosti". Ich úlohou bolo nájsť najlepšie riešenie na danú tému. Zároveň si rozvíjali svoje zručnosti, schopnosti pracovať v tíme, tvorivosť, komunikáciu a prezentačné schopnosti.

Z 10 tímov vyhlásila porota 3 najúspešnejšie. Vo všetkých ocenených tímoch pracovali aj naši žiaci - D. Baška, R. Šramo a S. Tomko. Ďakujeme našim žiakom za úspešnú reprezentáciu.

Dňa 11. – 15. novembra 2019 sa naši žiaci zapojili do informatickej súťaže iBobor. Z I. stupňa sa zúčastnilo 13 žiakov, z toho 10 sa stali úspešnými riešiteľmi súťaže. Z II. stupňa sa zo všetkých tried zúčastnilo dohromady 79 žiakov a medzi nimi bolo 31 úspešných riešiteľov.
Úspešným riešiteľom blahoželáme!

27.11.2019 - Pekný úspech dosiahla Natálka Brandýsová z 9.C, ktorá sa v okresnom kole Olympiády zo slovenského jazyka umiestnila na 4. mieste.

28.11.2019 - Okresné kolo technickej olympiády. V kategórii A žiakov 8. ročníkasa žiaci M. Materanka a A, Sklenčík umiestnili na 9. mieste, v kategórii B žiakov 7. ročníka sa O. Pawlus umiestnil.na 4. mieste.

Športové súťaže

Školský rok 2019/2020

01.10.2019 - Okresné kolo v cezpoľnom behu ZŠ. Družstvo chlapcov v zložení Klimek, Machovčák, Vakula sa umietnilo na 10. mieste, dievčatá Malíková, Čuboňová, Švíková na 6. mieste.

18.11.2019 - V okresnom kole vo vybíjanej najmladších žiakov obsadili naši reprezentanti pekné 2. miesto.

28.11.2019 - V okresnom kole ABC futbalistu sa J. Kučák umiestnil na 10. mieste.

28.10.2019 -  Okresné kolo  Rope skipping: žiaci - 2. miesto D. Chorvatovič, 3. M. Bulej, 10. M. Buchta. Žiačky - 6. miesto L. rechtoríková, 6. D. lašová, 12. T. Jedináková.