Oznamujeme vám, že zápisný lístok  na stravovanie v ŠJ  M.R.Štefánika Čadca na školský rok 2020/2021, je potrebné čitateľne vyplniť, podpísať a vrátiť najneskôr do 23.06.2020.
(Je nutné vyplniť všetky údaje, vrátane tel.čísla, e-mailu a IBAN-u!!)
Zápisný lístok je možné stiahnuť KLIKNI TU >>> ,
alebo osobne vyzdvihnúť od službukonajúceho pedagóga pri vstupe do ZŠ v čase od 11:00  -  15:00  hod.
Možnosti odovzdania zápisného lístka sú nasledovné:
•    službe pri vchode do ZŠ,
•    prostredníctvom dieťaťa, ktoré v mesiaci JÚN 2020 navštevuje školu, triednej učiteľke.

Podmienky organizácie režimu stravovania v školskom zariadení a podmienky úhrady nákladov na stravovanie KLIKNI TU >>>

Pokyny v ŠJ počas mimoriadnej situácie a pandémie ochorenia COVID-19
KLIKNI TU >>>

Odhlasovanie stravy

Oznamujeme stravníkom, že od februára 2020 je možné odhlasovať sa zo stravy aj cez internet.
Prihlasovacie údaje si môžete vyzdvihnúť v kancelárii ŠJ.

POKYNY K ODHLASOVANIU STRAVY

Žiadame všetkých stravníkov, aby sa v prípade potreby odhlasovali zo stravy minimálne jeden deň vopred  od 7:00 do 14:00 hod. nasledovným spôsobom:
- cez internet   KLIKNI TU >>>
- telefonicky na číslach:    0918 215 043, 0910 550 035
- prípadne osobne v kancelárii ŠJ (nie cez SMS a e-mail !! )
Po víkende, na pondelok, je možné odhlásiť  od 7:00 – do 7:30 hod.
V prvý deň PN, kedy rodič nestihne odhlásiť dieťa zo stravy, obed je možné odobrať do obedára v čase  od 11:15 do 11:30. V tento deň dieťa nemá nárok na dotáciu k stravovacím návykom,  zákonný zástupca je povinný uhradiť  sumu 1,20 € .
Za  NEODOBRATÚ, alebo včas  NEODHLÁSENÚ  stravu, sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje,
zákonný zástupca je povinný uhradiť  sumu 1,20 € .
(Zákon č. 544/2010 Z.z. § 4 bod 6 o dotáciách na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa)
V prípade trvalého odhlásenia zo stravovania, je potrebné odhlásiť  sa  PÍSOMNE !!!

ÚHRADA STRAVY

Žiaci ZŠ  (I. a II. stupeň) a deti MŠ predškoláci – úhrada stravného jednorazovo za obdobie september - december 2020, najneskôr  do 10. dňa predchádzajúceho mesiaca.
Suma na úhradu:   (september až december 2020)
Žiaci ZŠ I. stupeň:   16,76 €  (16,- € réžia + 0,76 € potraviny)
Žiaci ZŠ II. Stupeň:  23,60 €  (16,- € réžia + 7,60 € potraviny)

Ostatní stravníci uhrádzajú stravu mesačne vždy vopred na účet ŠJ do 10. dňa predchádzajúceho mesiaca.
Posledná platba na mesiac jún musí byť zrealizovaná do 10. mája 2021.

Číslo účtu ŠJ

SK51 5600 0000 0077 2891 6005
Spôsob platenia stravného:
- Trvalým príkazom v banke
- Internetbankingom
- Vkladom v hotovosti v banke na účet
- NIE   ŠEKOM   !!!

Do kolónky variabilný symbol  (VS)  vpíšte Váš variabilný symbol, ktorý Vám bol odovzdaný v mesiaci september 2019. Bez VS nie je možné platbu identifikovať, preto je nutné uvádzať ho pri zadaní každej platby. VS sa u stravníkov počas celého obdobia nemení.
Do kolónky správa pre prijímateľa uveďte meno, priezvisko, triedu  a označenie mesiaca, za kt. sa uskutočňuje platba.
Vrátenie preplatkov:  preplatky za odhlásené obedy sa vyúčtujú k  30. 06. a preplatok bude poukázaný na účet, ktorý ste uviedli v zápisnom lístku, v mesiacoch júl, august.

ČAS VÝDAJA OBEDOV

11:15 – 11:30       - výdaj obedov do obedárov
11:30 – 14:00       - výdaj obedov stravníkom v ŠJ

ČIPOVÉ   KĽUČENKY

Oznamujeme Vám, že od januára 2020  Školská jedáleň, M. R. Štefánika v Čadci, prešla na čipový systém.
Za žiakov čipovú kľúčenku prevezmú   ZÁKONNÍ   ZÁSTUPCOVIA osobne v kancelárii.
•  v prípade, ak si stravník zabudne kľúčenku, obed dostane až po nahlásení v kancelárii ŠJ, kde dostane náhradný (jednodňový) lístok
•  pri strate kľúčenky si  stravník  musí novú zakúpiť za poplatok  4,80 €
•  po ukončení povinnej školskej dochádzky, resp. prestupe na inú školu, je stravník povinný čip vrátiť, alebo ho uhradiť v plnej výške 4,80 €

Jedálny lístok