Aktivity ŠKD - II.polrok

Tento rok sme fašiangy ukončili karnevalom v spolupráci s učiteľkami prvého stupňa. Deti si zasúťažili a dostatočne sa vyšantili.

Click image to open!

Na Valentína si deti vyrobili pre priateľov a rodičov darčeky, želania a priania.

Click image to open!

Každé ročné obdobie má svoje čaro. Zima je pre deti jedno z najobľúbenejších ročných období -  plná zábavy a radovánok. Ani v našom školskom klube nechýbala radosť zo snehu. Deti sa vyšantili pri sánkovaní a guľovačke. Nezabudli sme ani na vtáčiky, ktorým sme vyrobili kŕmidlá a zavesili na vychádzke v lese. V čase ZOH sme fandili našim športovcom s vlastnoručne vyrobenými slovenskými vlajkami. Keď nám počasie neprialo, vyrobili sme veľa pekných zimných výrobkov.

Click image to open!

Jar sme privítali tvorivými dielňami, kde si deti vyrobili štvorlístok s veľkonočnými motívmi. Popri práci sa zabavili pri hudbe a zaspievali si piesne o jari.

Click image to open!

22. apríl je deň, kedy si každoročne pripomíname sviatok našej Zeme. Pri príležitosti „Dňa Zeme“ sme sa s deťmi v ŠKD rozprávali, prečo je dôležité našu prírodu chrániť a vyrobili rôzne výrobky z odpadového materiálu.

Click image to open!

Ako každý rok v rámci čitateľskej gramotnosti sa deti zo ŠKD zúčastňujú aktivít organizovaných knižnicou. Pani knihovníčky si pre deti pripravili kvíz o zvieratkách, ktoré deti zaujali svojou zvláštnosťou a veľmi sa im páčil. Zároveň si deti mali možnosť knihu zapožičať a prečítať. Keďže nám počasie prialo, nezabudli sme sa zastaviť na zmrzlinu.

Click image to open!

Aj tento rok sa v ŠKD uskutočnil švihadlový maratón, v ktorom si deti z jednotlivých oddelení zmerali sily v skákaní cez švihadlo.

Click image to open!

Dňa 8. júna sa v ŠKD uskutočnila družinárska štafeta, v ktorom si jednotlivé oddelenia proti sebe zasúťažili. Za účasť boli deti odmenené diplomom.

Click image to open!

V poslednom mesiaci školského roku sme voľný čas trávili prevažne na školskom ihrisku, ale v nepriaznivom počasí si deti vyrobili rôzne výrobky.

Fatal error: Maximum execution time of 5 seconds exceeded in /domains1/gh255300/public/www_root/mambots/content/plugin_jw_sigpro/sigpro_engine.php on line 153