Zistite, čo je nové na našej škole
  • Prečo si zvoliť nás?

• Priateľskí učitelia
      • Máme radi naše deti a oni milujú učiť sa na našej škole
      • Športové úspechy
      • Vynikajúce športové úspechy, učiť sa je jednoduchšie vo fit a v zdravom tele.
      • Veľká knižnica
      • Žiaci majú prístup do našej knižnice s veľkým množstvom úžasných kníh.
      • Odborné učebne
      • Moderné vybavenie odborných učební chémie, fyziky, biológie, techniky, dve učebne informatiky, tri telocvične.
      • Školský klub detí
      • ŠKD v prevádzke 6:45 - 7:45 - ranný klub, 11:35 - 17:00 - popoludňajší klub, kvalifikované vychovávateľky, pestrý výchovný program.
      • IKT v edukácii
      • Využívanie informačných a komunikačných prostriedkov na vyučovaní, interaktívne tabule vo všetkých triedach.
      • Kvalitné vzdelávanie
      • Moderný školský vzdelávací program, kvalifikovaní pedagógovia, efektívna edukácia, moderné vyučovacie metódy, zážitkové učenie, uskutočňovanie lyžiarskeho a plaveckého výcviku.
      • Individuálny prístup v edukácii
      • Spolupráca so školským špeciálnym pedagógom, výchovným poradcom, asistentom učiteľa, CPP v Čadci, individuálny prístup so zreteľom na špecifické výchovno-vzdelávacie potreby žiaka.