ZRPŠ
Plán činnosti koordinátora primárnej prevencie
Si môžete pozrieť tu.

Program prevencie a riešenia šikanovania
Si môžete pozrieť tu.

Prezentácie

Agresivita detí - klikni

Deti v sieti - klikni

Životný štýl detí - klikni

Realizácia úloh.

8.9. 2017  pri príležitosti Pamätného dňa holokaustu žiaci 9.A navštívili miesto, ktoré pripomína útek dvoch Slovákov z koncentračného tábora Auswitz – Rudolfa Vrbu a Alfréda Wetzlera . Svojim útekom zachránili nielen svoje životy, ale aj  životy  ďalších ľudí. V Žiline spísali správu o životných podmienkach a zabíjaní ľudí v  koncentračnom tábore.

25.10. 2017 žiaci 2. stupňa sa prostredníctvom multimediálneho koncertu oboznámili s nástrahami používania Facebooku.

23.11. 2017 Pri príležitosti Európskeho týždňa boja proti drogám MsP v Čadci zorganizovala Živé knižnice s abstinujúcimi závislými pod názvom nemusíš to zažiť. Na podujatí sa zúčastnili žiaci 9. ročníka. Súčasťou programu bolo aj divadelné predstavenie na tému závislostí. Autormi a hercami boli členovia združenia Cenacolo, ktoré pomáha ľuďom zo závislosti.