Plán činnosti koordinátora primárnej prevencie
Si môžete pozrieť tu.

Program prevencie a riešenia šikanovania
Si môžete pozrieť tu.

Prezentácie

Agresivita detí - klikni

Deti v sieti - klikni

Životný štýl detí - klikni

10.9. 2018  pri príležitosti Pamätného dňa holokaustu si žiaci a vyučujúci druhého stupňa uctili pamiatku všetkých obetí násilia. Prostredníctvom príbehov preživších sa oboznámili s tragickou históriou rasovo prenasledovaných ľudí počas druhej svetovej vojny. Tieto udalosti by mali byť mementom aj pre dnešné dni. Nedovoľme, aby sa história opakovala.

V októbri 2018 MsP vyhlásila ďalší ročník výtvarnej súťaže Cesta k závislosti. Do súťaže sa zapojili aj žiaci našej školy. A boli úspešní! 1. miesto získala Simona Kukurdíková zo 6.A. Umiestnenie získali aj žiačky 8.C Alžbeta Jurčíková a Monika Koňušíková.

6.11. 2018 Pri príležitosti Európskeho týždňa boja proti drogám MsP v Čadci zorganizovala Živé knižnice s abstinujúcimi závislými pod názvom Nemusíš to zažiť. Na podujatí sa zúčastnili žiaci 9. ročníka. Súčasťou programu bolo aj predstavenie The Dark Trip.  Bola to divadelná inscenácia, ktorej hlavnou myšlienkou je zničujúci vplyv drog na život človeka. Šlo o autobiografickú hru, ktorú herec napísal, hrá a sám si ju aj odžil. Predstavenia sa zúčastnili žiaci 8. a 9. ročníka.