Zápis žiakov do ŠKD

Zápis do ŠKD pre žiakov 1. – 4. ročníka sa uskutoční dňa 2.9.2021 v čase 8.30 – 10.30 hod. vo vstupnom priestore školy.
K zápisu je potrebné priniesť vypísaný zápisný lístok, žiadosť o prijatie (len pre detí, ktoré ešte ŠKD nenavštevovali) a poplatok 15 Eur (Dodatok č. 3 k VZN Mesta Čadca č. 122/2011
o výške mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na činnosti školských klubov detí
v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Čadca v znení Dodatkov č. 1 a č. 2).

Zápisný lístok TU
Žiadosť o prijatie  TU

V prípade potreby bude možné vypísať uvedené tlačiva pri zápise.

Vyberanie detí z ŠKD, okrem preberania detí súrodencami, učiteľmi ZUŠ, vedúcimi záujmových útvarov, bude prebiehať v polhodinových intervaloch o 13:30, 14:00, 14:30, 15:00 hod., atď. Deti, ktoré budú odchádzať z ŠKD samé, musia mať uvedený spôsob a čas odchodu v zápisnom lístku (v polhodinových intervaloch).
V priebehu školského roka môže rodič (zákonný zástupca) dieťaťu písomnou formou spôsob a čas odchodu meniť (v uvedených polhodinových intervaloch).
Tieto polhodinové intervaly sú stanovené z prevádzkových a organizačných dôvodov v čase potreby dodržiavania protiepidemiologických opatrení a odporúčaní.

Zároveň upozorňujeme, že ranná prevádzka ŠKD z vyššie uvedených dôvodov nebude.

Organizácia ŠKD - klikni

Školský poriadok ŠKD - klikni