Vážení rodičia !
Od 1. októbra 2020 platí upravený Manuál pre základné školy a školské zariadenia zverejnený na stránke www.minedu.sk,  ktorý upravuje organizáciu a podmienky výchovy a vzdelávania v základných školách  pre školský rok 2020/2021.
Vstup cudzím osobám do priestorov školy je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľom školy a čestným prehlásením o bezinfekčnosti  danej osoby.
Na komunikáciu externých osôb so školou počas úradných hodín je odporúčané využívať distančný spôsob komunikácie (písomný, telefonický, maily a pod.). Prezenčný spôsob komunikácie je možný len so súhlasom riaditeľa školy, s vopred dohodnutým termínom (telefonicky 0908082173).
Žiadame všetkých o akceptovanie pokynov, ktoré sa týkajú školy, školského klubu detí (odvádzanie detí v polhodinových intervaloch – 13.00, 13.30, 14.00, ...) a stravovania v školskej jedálni, a tiež o rešpektovanie  aktuálnych opatrení  a rozhodnutí  Úradu  verejného  zdravotníctva  SR a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.
Len tak prispejeme k ochrane žiakov a zamestnancov našej školy pred šírením koronavírusu.
Ďakujeme za porozumenie

Manuál pre základné školy a školské zariadenia Klikni TU