Riaditeľstvo ZŠ oznamuje, že testovanie na Covid -19 bude prebiehať  pre pedagogických i nepedagogických zamestnancov a zákonných zástupcov žiakov, ktorí navštevujú ZŠ v 1. – 4. ročníku v novozriadenom školskom MOM, ktoré bude slúžiť aj pre občanov mesta.

Testovanie sa uskutoční 06.03.2021 v čase  8.00 – 18.00 hod. v hale školy.

Podmienkou nástupu zamestnancov a žiakov do školy je negatívny test zamestnanca a jedného zákonného zástupcu žiaka, resp. potvrdenie od lekára. Bližšie informácie nájdete na www.minedu.sk  (Návrat do škôl aktualizovaný k 08.03.2021).

Vážení rodičia!

Od 08.03. 2021 vyučovanie v ročníkoch 1.-4. prebieha v súlade s rozhodnutím ministra ŠVVaŠ SR č. 2021/10079:2- A 1810 z 02.03. 2021.

Rozhodnutie ministra školstva     Klikni TU

Návrat do škôl od 08.03.2021      Klikni TU

Čestné vyhlásenie určené pre: zákonných zástupcov žiakov na 1. stupni ZŠ s nevyhnutným prezenčným výkonom práce.      Klikni TU

Čestné vyhlásenie určené pre :  zákonných zástupcov žiakov na 1. stupni ZŠ, ktorým podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu. Klikni TU