Vážení rodičia, žiaci!
Počas školského roka 2022/23  bude vstup do školy pred vyučovaním umožnený v čase od 7.45  do 8.00 obidvoma vstupmi hlavného vchodu.
Rodičia prvákov môžu počas septembra vstúpiť s deťmi do prezuvárne . V hale školy prvákov čakajú asistentky, ktoré deti odvedú do prváckych tried.
Po skončení vyučovania pani učiteľky privedú prvákov, ktorí nenavštevujú ŠKD, do prezuvárne, odkiaľ si ich rodičia odvedú domov.
Ak žiak navštevuje ŠKD, bude pokračovať popoludňajšou činnosťou v školskom klube.
Preberanie detí od vychovávateliek sa uskutoční každú pol hodinu pri hlavnom vchode školy, podľa vami zvoleného času odchodu.

Mgr. Katarína Materanková